Promocje bankowe

Ta część bloga gromadzić będzie aktualne promocje bankowe. Jeśli zastanawiasz się czy takie rozwiązania są dla Ciebie, koniecznie sprawdź artykuł, w którym opisuję pozytywne i negatywne strony takiego zarabiania klikając tutaj.

Rodzaje promocji bankowych

Promocje bankowe są coraz częściej wykorzystywane przez Banki w celu przyciągnięcia nowych klientów. Czasami taką promocją jest po prostu bezpłatne prowadzenie konta, bądź bezpłatne wypłaty z bankomatów, za które obecni klienci muszą płacić od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie. Niekiedy jest to podwyższone oprocentowanie rachunku osobistego oraz lokaty. Innym razem banki wypłacają premię gotówkową za założenie konta w ich banku. Coraz częściej premiowane są osoby płacące kartą zwracając im gotówkę w formie moneybacku. No i wszelkiego rodzaju akcje mające zachęcić do zainstalowania i korzystania z aplikacji mobilnej.

Jeśli chcesz zarobić kilkadziesiąt lub kilkaset złotych sprawdź jakie są najlepsze promocje bankowe. Klikając w nazwę promocji poniżej zostaniesz przeniesiony do odpowiedniego artykułu. Znajdziesz tam szczegółowo opisane warunki jakie należy spełnić, aby zdobyć dodatkową premię.

Aktualne promocje bankowe

Kiedy powinniśmy skorzystać z promocji bankowej?

Na co należy uważać?

Musimy być rozważni, ponieważ mając kilka kont w różnych bankach trzeba pamiętać o różnych warunkach do spełnienia. Jedną kartą musimy robić 5 transakcji miesięcznie inną wydawać 200 zł co miesiąc, a na inne konto musimy zapewnić wpływ o wartości nie mniejszej niż 1000 zł. Nie powinniśmu liczyć tylko na to, że wszystko zapamiętamy, najlepiej prowadzić Excela z wypisanymi warunkami każdej promocji oraz postępem jaki zrobiliśmy na dany moment. To recepta na to, aby nie okazało się, że nie wydaliśmy wymaganej kwoty do otrzymania premii.

Najlepsze aktualne wybrane promocje bankowe:

Wybrane zakończone promocje bankowe:

Sprawdź także:

Lokaty bankowe – jeśli chcesz na jakiś czas ulokować swoje pieniądze.

Konta osobiste – jeśli nie chcesz więcej płacić za swój rachunek bankowy.