Lokaty

W tej zakładce znajdziesz ranking lokat bankowych, będzie on na bieżąco aktualizowany.  Poniżej przedstawione są lokaty o najwyższym oprocentowaniu dające największy zysk.

Ranking lokat bankowych:

1. Nest bank – lokata witaj

Pierwsze miejsce w rankingu lokat zajmuje oferta Nest banku. Lokatę zakłada się podczas otwierania konta osobistego, które jest w pełni darmowe bez spełniania dodatkowych warunków. Kwota do ulokowania 1000zł – 10 000zł na okres 3 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 4% w skali roku.

2. Idea bank – lokata happy

Drugie miejsce w rankingu lokat należy do Idea banku. Jest to oferta tylko dla osób, które nie składały żadnego wniosku w banku. Nie wymaga założenia konta. Kwota do ulokowania 500zł – 10 000zł na okres od 1 do 3 miesięcy. Warto zaznaczyć, że wybierając lokatę na okres 2 miesięcy oprocentowanie wynosi aż 4%.


3. Bgżoptima – lokata bezkarna

Podium rankingu lokat zamyka Bgżoptima. Oferta dla osób nie posiadających konta od co najmniej 12 miesięcy.  Kwota do ulokowania 1000zł – 20 000zł na okres 3 miesięcy.  W przypadku zerwania lokaty przed czasem nie utracimy odsetek. Oprocentowanie wynosi 3% w skali roku.

4. mBank – lokata dla nowych klientów

Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów i wymaga założenia konta (najlepiej wybrać eKonto standard – bezpłatne po wykonaniu 5 transakcji kartą w ciągu miesiąca). Lokata jest 3 miesięczna z oprocentowaniem 3,5% w skali roku, ulokować można od 500zł do 10 000zł.

5. Idea bank – lokata happy plus

Jeżeli dysponujesz większą kwotą to najlepszym rozwiązaniem będzie ulokowanie środków na lokacie happy plus, Maksymalna kwota jaką można ulokować to 100 000zł na okres 3 miesięcy z oprocentowaniem 3%. Jest to także oferta skierowana dla nowych klientów.

Sprawdź także:

Promocje bankowe – jeśli chcesz dodatkowo zarobić.

Konta osobiste – jeśli nie chcesz więcej płacić za swój rachunek bankowy.