O blogu

Na stronie przyjaznebanki.pl znajdziesz wiele artykułów jak uzyskać dodatkowy zarobek od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie. Wszystko to dzięki Przyjaznym Bankom oferującym promocje bankowe. Będziemy opisywać najlepsze oferty banków wraz z ich prześwietleniem, zobaczysz opis co należy zrobić, aby otrzymać premię, w jakim terminie trzeba spełnić wszystkie warunki oraz czy są „haczyki” i jak je ewentualnie ominąć.


Na blogu pokazuję także najlepsze rozwiązania w celu uniknięcia opłat za prowadzenie konta oraz karty debetowej. Znajdziesz także informacje o Przyjaznych Bankach, które zamiast wydawać miliony złotych na reklamę rozdają je potencjalnym nowym klientom za spełnienie pewnych warunków. Dzięki tej stronie i opisywanych promocjach bankowych możesz otrzymywać premię do kilkuset złotych za założenie konta, transakcje kartą bądź przelew swojego wynagrodzenia.

Promocje bankowe – dodatkowy zarobek

Najlepsza możliwość na dorobienie kilkuset złotych miesięcznie. W tej części bloga zobaczysz aktualnie najlepsze propozycje, w których do zdobycia jest premia. Będą się tutaj znajdywać promocje oferowane przez banki między innymi za założenie konta osobistego, wykonywanie transakcji kartą debetową, wypłaty z bankomatów, aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej a także inne oferty warte sprawdzenia.

Konta osobiste – bez opłat

Na tej podstronie przedstawiony jest ranking kont osobistych. Jeśli Twój obecny bank pobiera od Ciebie jakiekolwiek opłaty to powinieneś rozważyć zmianę konta na bezpłatne. Darmowe prowadzenie konta, brak opłat za kartę oraz darmowe bankomaty to podstawowe parametry, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze banku, w którym zdecydujemy się otworzyć rachunek osobisty.

Lokaty bankowe – najwyżej oprocentowane

W czasach, gdy stopy procentowe są na bardzo niskim poziomie, banki niechętnie oferują zbyt wysokie oprocentowanie depozytów. Tym bardziej warto poszukać alternatywy do tego co oferuje nasz obecny bank.
Czy trzymasz swoje środki na nieoprocentowanym rachunku bieżącym? Czy Twoje konto oszczędnościowe nie daje Ci satysfakcjonującego zysku? Czy lokata której jesteś posiadaczem jest nisko oprocentowana?
Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK to koniecznie sprawdź ranking lokat bankowych i ciesz się z najlepszego oprocentowania.