Klienci biznesowi podejmujący współpracę z Alior Bankiem i decydujący się na otwarcie rachunku firmowego iKonto Biznes lub Rachunku 4×4 mogą uzyskać nawet 400 zł premii na start.

Dodatkowo do zdobycia jest 1500 zł za aktywne korzystanie z konta firmowego. Ponadto zamawiając kartę Mastercard z Plusem zdobyć można aż 1000 zł premii moneyback.

Alior Bank przygotował swoją ofertę dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W tym samym czasie prowadzone są 3 akcje dla przedsiębiorców.

Pierwszą z nich jest „400 zł na start„, która zakończy się 29 lutego 2024 r. Bank zastrzega sobie jednak możliwość wcześniejszego zakończenia akcji, jeśli wyczerpie się limit 3 tys. wniosków.

W promocji „Plusy Karty z Plusem„, trwającej do 31 marca 2024 r. do zdobycia jest bonus w wysokości 1000 zł. Akcję specjalną „1500 zł dla firm” Alior Bank prowadzi bezterminowo. 

W promocji, w której przedsiębiorcy mogą uzyskać bonus na start, bank przekaże nagrodę w formie przelewu na konto firmowe.

W przypadku akcji specjalnej „Plusy Karty z Plusem” bank zobowiązuje się do wypłacenia przedsiębiorcom 10% wydatków poniesionych na stacjach paliw. Maksymalnie można zdobyć aż 1000 zł.

Aby zdobyć kolejne nagrody, których maksymalna wartość wynosi 1,5 tys. zł, należy aktywnie korzystać z założonego konta firmowego.

Kto może skorzystać z promocji „400 zł na start”?

Promocję gwarantującą zdobycie 400 zł bonusu bank przygotował z myślą o osobach fizycznych, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przed przystąpieniem do akcji nie posiadały produktów dedykowanych klientom biznesowym w Alior Banku.

W akcji dotyczącej zwrotu kosztów poniesionych na stacjach paliw udział mogą wziąć klienci biznesowi, którzy nie mieli w Alior Banku rachunku firmowego na dzień 1 października 2023 r.

Z kolei z promocji dotyczącej aktywnego posługiwania się rachunkiem skorzystają przedsiębiorcy, którzy dotychczas nie posiadali żadnego produktu z oferty dla klientów biznesowych w Alior Banku.

Jak zdobyć bonusy?

W pierwszej kolejności należy do 29 lutego 2024 r. złożyć wniosek o otwarcie iKonto Biznes, podając kod promocji: PROMO400.

W ciągu 15 dni liczonych od dnia złożenia wniosku przedsiębiorca musi zawrzeć z Alior Bankiem umowę o prowadzenie rachunku. Z kolei w ciągu 45 dni od otwarcia konta należy zrealizować przelew do ZUS lub organów podatkowych.

Uzyskany bonus w wysokości 400 zł trafi na konto biznesowe do ostatniego dnia następnego miesiąca po tym, w którym zrealizowane zostaną wymagania uprawniające do przyznania nagrody.

Przedsiębiorcy posiadający kartę firmową Mastercard z Plusem, którzy będą aktywnie realizować nią płatności na stacjach paliw zostaną dodatkowo nagrodzeni bonusem w wysokości 10% wydatków poniesionych na paliwo.

Maksymalna wysokość premii moneyback wynosi 200 zł miesięcznie. Bank będzie wypłacał bonusy przez okres 5 miesięcy liczonych od miesiąca zawarcia umowy o kartę Mastercard z Plusem.

Regulamin jasno określa, że bank weźmie pod uwagę płatności zrealizowane w miejscach o kodach MCC: 5172, 5541, 5542, 5983.

Warto wiedzieć, że Alior Bank daje klientom możliwość łatwego sprawdzenia, czy wykonana transakcja kwalifikuje się pod moneyback.

Kod MCC miejsca, w którym realizowana jest płatność znajduje się w szczegółach transakcji w bankowości elektronicznej. Z promocji wyłączony jest hurtowy zakup paliwa oraz płatności połączone z usługą cashback.

Klienci biznesowi mają dodatkowo możliwość zdobycia kolejnego bonusu (aż 1500 zł) za aktywne używanie rachunku.

Alior Bank wymaga, by aktywność na rachunku wynosiła 12 miesięcy. A w każdym miesiącu należy wykonać przynajmniej 4 bezgotówkowe transakcje przy użyciu karty.

Jak zdobyć nagrody – krok po kroku

1Do 29 lutego 2024 roku otwórz iKonto Biznes na stronie Alior Banku.

We wniosku podaj specjalny kod promocji: PROMO400

2W ciągu 15 dni od złożenia wniosku o konto zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.
3W ciągu 45 dni od założenia konta wykonaj przelew do ZUS lub organów podatkowych.
Bonus 400 zł wpłynie na Twoje konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków jej otrzymania.
4Jako klient firmowy Alior Banku aktywnie korzystaj z iKonta Biznes przez 12 miesięcy – wykonuj operacje, które bank nagradza premiami:

Promocja dla firm Alior Bank - premiowane aktywnośći

Bank będzie przekazywał poszczególne premie na Twoje konto firmowe do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykonałeś premiowane operacje.

Maksymalnie możesz zdobyć 125 zł premii miesięcznie i 1500 zł w ciągu roku (125 zł x 12 miesięcy).
5Do 31 marca 2024 roku podpisz z bankiem umowę o kartę debetową Mastercard z Plusem.
6

W każdym z 5 miesięcy kalendarzowych (licząc od tego, w którym zawarłeś umowę o kartę):

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe i/lub transakcje gotówkowe wszystkimi posiadanymi przez siebie kartami Mastercard z Plusem na łączną kwotę min. 500 zł
  • wykonaj min. jeden przelew do ZUS lub US z konta firmowego

WAŻNE! Brak spełnienia choćby jednego z powyższych warunków będzie skutkował utratą szans na zdobycie premii za dany miesiąc.

7Płać kartą debetową Mastercard z Plusem na stacjach paliw. Bank będzie Ci zwracał 10% wydatków na paliwo.

Możesz otrzymać do 200 zł moneybacku miesięcznie w ciągu 5 kolejnych miesięcy (licząc od tego, w którym podpisałeś umowę o kartę).

Maksymalnie możesz więc uzyskać 1000 zł zwrotu (200 zł x 5 miesięcy).

Premie cząstkowe będziesz otrzymywać na konto firmowe do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś płatności.
5/5 - 1 głosów