Przedsiębiorcy, którzy planują założenie firmy, mają szansę na skorzystanie z pomocy mBanku i uzyskanie z tego tytułu bonusu. Ponadto bank oferuje bezterminowe zwolnienie z opłat związanych z podstawowymi usługami bankowymi.

Akcja specjalna prowadzona pod hasłem „Firma i konto bezterminowo za 0 zł” potrwa do 9 kwietnia 2024 r. Poza premią gotówkową do zdobycia jest pakiet bardzo ciekawych benefitów.

Bonus w wysokości 500 zł można zdobyć za otwarcie mBiznes Konta Standard z kartą debetową i zrealizowanie wymaganych warunków aktywności.

Jeśli chodzi o bezterminowe zwolnienie z opłat związanych z usługami bankowymi, można je uzyskać już za samo otwarcie rachunku. Przedsiębiorcy uzyskują zwolnienie z opłat za:

 • prowadzenie konta firmowego mBiznes Konto Standard;
 • pakiet 10 bezpłatnych przelewów internetowych Elixir w PLN w miesiącu z konta podstawowego;
 • pakiet 10 bezpłatnych internetowych przelewów SEPA w euro w miesiącu do krajów Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii z konta podstawowego;
 • skorzystanie z pierwszej karty debetowej wydanej do konta (Oferta obejmuje wybrane karty: Mastercard Debit Business, Visa Business Debit. Mastercard Business WOŚP, Mastercard Business WOŚP Mobilna).

Dodatkowo mBank proponuje zwolnienie z opłaty za „mOrganizer finansów” wersji optymalnej przez okres jednego roku od momentu zawarcia umowy o prowadzenie konta. Pod warunkiem, że powyższa usługa zostanie zaznaczona we wniosku o konto.

Kto może skorzystać z promocji „Firma i konto bezterminowo za 0 zł”?

Uczestnikiem promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty i adres zamieszkania na terenie Polski.

Z akcji mogą skorzystać także osoby posiadające produkty mBanku dedykowane klientom indywidualnym.

Warto mieć na uwadze, że w przypadku osób, które dopiero zamierzają rozpocząć współpracę z mBankiem, proces zakładania firmy może się nieco wydłużyć ze względu na weryfikację tożsamości klienta.

W celu weryfikacji tożsamości należy udać się do najbliższego oddziału banku lub umówić na spotkanie z kurierem.

Najbardziej istotne jest to, by w momencie składania wniosku nie prowadzić jednoosobowej działalności gospodarczej.

Z najnowszej oferty nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w jednej z wcześniejszych edycji promocji.

Jak zdobyć bonusy?

Do 9 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o rejestrację JDG i wniosek o otwarcie konta mBiznes Konto Standard z jedną z kart kredytowych:

 • Mastercard Debit Business
 • Mastercard Business WOŚP
 • Mastercard Business WOŚP Mobilna
Wspomniana data jest także ostatecznym terminem, do którego należy dopełnić wszelkich formalności.

Wypełniając wniosek należy zwrócić uwagę na wybraną kartę, ponieważ wybór innej niż wyżej wspomniane spowoduje utratę prawa do premii.

Warunki promocyjne zostaną także utracone, jeżeli w czasie trwania promocji zostanie złożony wniosek o zmianę typu rachunku firmowego lub o dodatkowe produkty (kredyt w rachunku bieżącym, dopuszczalne saldo debetowe, zmiana taryfy konta).

Jak wiadomo, proces zakładania firmy wiąże się z przemyśleniem wielu szczegółów, takich jak nazwa, miejsce prowadzenia czy forma opodatkowania. W celu ułatwienia procesu mBank przygotował wykaz pytań, na które należy przygotować wcześniej odpowiedź.

W ciągu maksymalnie 30 dni od podpisania umowy o konto firmowe należy zrealizować transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości przynajmniej 1000 zł przy użyciu wydanej do rachunku karty debetowej.

Należy mieć na uwadze, że operacje muszą być zaksięgowane i nie mogą być anulowane w tym okresie.

Przyznany bonus otrzymamy na otwarte mBiznes Konto Standard do ostatniego dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniono wszystkie wymagane warunki aktywności.

Premie wiążą się z prowadzoną przez firmę działalnością gospodarczą i należy je uwzględnić w zestawieniu podatkowym.

500 zł premii – krok po kroku

1Do 9 kwietnia 2024 roku na stronie promocji mBanku zawnioskuj o:

 • rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej
 • otwarcie rachunku mBiznes Konto Standard wraz z jedną z kart:
 • Mastercard Debit Business
 • Mastercard Business WOŚP
 • Mastercard Business WOŚP Mobilna
2W ciągu 30 dni od podpisania umowy o konto firmowe wykonaj kartą debetową transakcje bezgotówkowe na sumę min. 1 tys. zł.
500 zł premii bank przekaże na Twoje konto firmowe do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki.
5/5 - 1 głosów