W aktualnie dostępnym pakiecie promocji Nest Banku można uzyskać łącznie aż 3700 zł premii. Akcja bonusowa „Otwórz BIZnest Konto i otrzymaj zwrot za zakupy na stacjach paliw” potrwa do 30 kwietnia 2024 r.

Równolegle spółka Allegro prowadzi akcję specjalną pod hasłem „800 PLN na karcie podarunkowej do Allegro dla klientów promocji Nest Bank„. Planowany termin jej zakończenia, to 29 lutego 2024 r.

W tym przypadku nie warto zbyt długo zwlekać, ponieważ Allegro przewidziało limit 50 tys. zł. na nagrody. I po wyczerpaniu tej puli, promocja może zakończyć się wcześniej.

Klienci biznesowi mają także możliwość skorzystania z innych promocji przygotowanych przez Nest Bank, które dotyczą programu poleceń czy oferty terminali płatniczych. Łącznie do zdobycia jest:

 • 500 zł – założenie BIZnest Konta i aktywne posługiwanie się z nim przez 5 miesięcy;
 • 400 zł – skorzystanie z promocji dotyczącej terminala płatniczego;
 • 800 zł – rozpoczęcie sprzedaży na portalu Allegro z profilu firmowego;
 • 2000 zł – skuteczne polecanie produktów Nest Banku w programie poleceń.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocję „Otwórz BIZnest Konto i otrzymaj zwrot za zakupy na stacjach paliw” przygotowano z myślą o:

 • osobach fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą;
 • spółkach cywilnych, jawnych, partnerskich, z ograniczoną odpowiedzialnością;
 • fundacjach;
 • stowarzyszeniach.

Konieczne jest posiadanie siedziby na terenie Polski i polskiej rezydencji podatkowej. Niestety z promocji nie będą mogli skorzystać przedsiębiorcy posiadający rachunek biznesowy w Nest Banku po 1 stycznia 2021 roku.

Z kolei promocja obejmująca terminale płatnicze jest dedykowana tym przedsiębiorcom, którzy dotąd nie przyjmują jeszcze płatności bezgotówkowych, a są klientami Nest Banku i posiadają tam otwarte konto firmowe.

W przypadku promocji dot. Allegro, od uczestników wymaga się, by nie posiadali oni konta firmowego na portalu Allegro i ich NIP nie był zarejestrowany w bazie.

Regulamin wyklucza z udziału także przedsiębiorców, którzy chcieliby założyć konto firmowe na portalu Allegro powiązane z innym już istniejącym przez np. ten sam adres, powiązania kapitałowe lub osobowe.

Jak zdobyć bonusy?

Do 30 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o BIZnest Konto w Nest Banku. Następnie zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku w ciągu maksymalnie 14 dni od złożenia wniosku. Konieczne jest przy tym udzielenie wszystkich wymaganych zgód marketingowych.

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby zdobyć bonus 800 zł na Allegro, muszą zrealizować powyższy etap do 29 lutego 2024 r.

Po założeniu konta firmowego w banku, konieczne będzie otwarcie nowego Konta Firma w serwisie Allegro. Należy to zrobić za pomocą specjalnego linka, który bank przekaże w wiadomości SMS.

Następnie należy wystawić przynajmniej jedną ofertę podczas trwania promocji. Koniecznie należy również wskazać BIZnest Konto jako rachunku, który ma służyć do wypłat.

Elektroniczny voucher o wartości 800 zł trafi do nas w ciągu 7 dni roboczych po zrealizowaniu wymaganych warunków wiadomości e-mail na adres powiązany z kontem Allegro.

W miesiącu otwarcia rachunku i w 4 kolejnych pełnych miesiącach kalendarzowych lub w każdym z 5 pełnych miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy o konto konieczne jest:
 • wykonanie przelewu do ZUS lub US;
 • zrealizowanie minimum jednej bezgotówkowej transakcji przy użyciu karty na stacjach paliw.

Za spełnienie powyższych warunków bank nagrodzi nas zwrotem 25% wydatków poniesionych na stacjach paliw (nie więcej niż 100 zł miesięcznie).

Regulamin promocji definiuje stację paliw następująco:

„punkt handlowo-usługowy na terenie Polski, który zajmuje się sprzedażą paliw lub ładowaniem samochodów elektrycznych, w tym punkty ładowania samochodów elektrycznych o kodach MCC (4-cyfrowy kod, który jest nadawany przez organizacje płatnicze takim punktom handlowo-usługowym): 5541, 5542, 5172, 5983, 5552”.

Uzyskany zwrot trafi na nasze konto firmowe do ostatniego dnia następnego miesiąca po tym, w którym spełnimy wszystkie wymagania regulaminu.

Bonusy stanowią przychód firmy i należy rozliczyć się z nich przed urzędem skarbowym.

Przedsiębiorcy, którzy nie korzystają jeszcze z terminali płatniczych Nest Bank mogą uzyskać 400 zł premii. Warunkiem jest podpisanie umowy o wspomniane urządzenie i zapewnienie odpowiedniego obrotu.

Jako klienci Nest Banku możemy polecać jego produkty i otrzymywać dzięki temu atrakcyjne premie. Maksymalny bonus może wynieść aż 2000 zł.

Jak zdobyć bonusy 800 zł + 500 zł + 2000 zł

1Do 30 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o BIZnest Konto.

 • wyraź zgody marketingowe
2W ciągu 14 dni od złożenia wniosku o BIZnest Konto zawrzyj z bankiem umowę o jego prowadzenie.

WAŻNE! Jeśli chcesz ubiegać się o nagrodę 800 zł na Allegro, musisz dopełnić tych formalności do 29 lutego 2024 roku.

3Po otwarciu BIZnest Konta załóż nowe Konto Firma w serwisie Allegro.

W tym celu skorzystaj z linka otrzymanego od Nest Banku (znajdziesz go w wiadomości SMS, która wysyłana jest przez bank w każdy piątek) i w trakcie trwania promocji wystaw przynajmniej jedną ofertę.

Ustaw na Allegro BIZnest Konto jako rachunek do wypłat.

Voucher (800 zł) do wykorzystania na Allegro otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji.
4W miesiącu otwarcia BIZnest Konta i w 4 kolejnych pełnych miesiącach kalendarzowych lub w każdym z 5 pełnych miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy o konto:

 • dokonaj przelewu pełnej składki do ZUS lub miesięcznej zaliczki na podatek dochodowy do US
 • wykonaj minimum jedną płatność bezgotówkową kartą na stacji paliw
Jeśli spełnisz warunki z pkt. 4, bank zwróci Ci 25% wydatków na stacji paliw (maks. do 100 zł miesięcznie). Łącznie można zdobyć 500 zł moneybacku (100 zł x 5 miesięcy).

Zwroty będziesz otrzymywać do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wymagane zadania.

Będąc klientem Nest Banku będziesz mógł polecać jego produkty i zdobywać kolejne premie – maksymalnie. 2 tys. zł

400 zł premii za terminal płatniczy

Aby zdobyć premię 400 zł za terminal płatniczy, należy w czasie trwania promocji złożyć o niego wniosek i spełnić warunki akcji.

Wysokość premii zależy od średnich obrotów na terminalu – w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy.

Wysokość nagrodyObrót na terminalu
Aplikacja NestPOS
100 zł5000 zł i więcej
Terminal tradycyjny
100 zł5000 – 7999,99 zł
200 zł8000 – 9999,99 zł
300 zł10 000 – 14 999,99 zł
400 zł15 000 zł i więcej