Alior Bank przychodzi do klientów z kolejną edycją promocji skierowanej do przedsiębiorców posiadających kartę debetową Mastercard z Plusem. Do zdobycia jest nawet 1800 zł premii, a z akcji specjalnej skorzystać mogą zarówno obecni jak i nowi klienci.

Dodatkowo dla nowych klientów przygotowano możliwość zdobycia 1500 zł za aktywne korzystanie z rachunku biznesowego.

Jak wiadomo, w wielu firmach jednym z najważniejszych wydatków jest eksploatacja pojazdów i związane z tym koszty.

Warto więc docenić Alior Bank, który wpadł na pomysł, by umożliwić przedsiębiorcom odzyskanie części wydatków poniesionych na stacjach paliw.

Odzyskać można 10% wydanej kwoty, a maksymalna kwota w miesiącu uzależniona jest od statusu klienta:

 • nowy klient – maks. 200 zł w miesiącu (1800 zł w ciągu 9 miesięcy);
 • obecny klient – maks. 100 zł w miesiącu (900 zł w ciągu 9 miesięcy).

Akcja promocyjna ”Biznes na plusie, ceny na minusie” potrwa do 30 września 2023 r. Jak wspomniano wcześniej z promocji mogą skorzystać nowi i obecni klienci banku.

Nowym klientem według rozumienia banku jest przedsiębiorca, który przed 2 stycznia 2023 r. nie posiadał w Alior Banku konta firmowego.

Za otwarcie rachunku i zamówienie karty debetowej Mastercard z Plusem – poza moneybackiem na stacjach paliw – można zyskać także premie za operacje wykonywane na koncie.

Z kolei obecni klienci mają możliwość wzięcia udziału w akcji promocyjnej, jeśli byli posiadaczami rachunku w momencie rozpoczęcia promocji, ale do tej pory nie posiadali przypisanej do niego karty debetowej i chcieliby zamówić ją podczas trwania akcji.

Premia za aktywność

Dla przedsiębiorców, którzy nie współpracują jeszcze z Alior Bankiem, ale chcieliby zacząć, bank przygotował możliwość wzięcia udziału w akcji specjalnej dedykowanej nowym klientom, w której do zdobycia jest aż 1500 zł w ciągu roku za aktywność na rachunku.

Jak zdobyć nagrody?

W celu uzyskania częściowego zwrotu za wydatki poniesione na stacjach paliw należy do 30 września 2023 r. założyć iKonto Biznes w Alior Banku i zamówić do niego kartę debetową Mastercard z Plusem.

W każdym z miesięcy (do 30 września 2023 r.) należy zrealizować dwa warunki:

 1. wykonać bezgotówkowe transakcje i/lub transakcje gotówkowe posiadanymi kartami Mastercard z Plusem o łącznej wartości min. 500 zł;
 2. wykonać min. 1 przelew kierowany do ZUS lub US z konta biznesowego.

Zdobycie premii możliwe jest po spełnieniu obu warunków. Kolejnym krokiem jest realizowanie płatności przy użyciu karty Mastercard z Plusem na stacjach paliw.

Alior Bank zobowiązuje się do zwracania 10% kosztów poniesionych na paliwo. Nowi klienci zyskają maks. 200 zł w miesiącu, w przypadku obecnych klientów do zdobycia jest maks. 100 zł miesięcznie.

Bank wypłaci bonus na konto biznesowe do 15. dnia roboczego następnego miesiąca po tym, w którym dokonano płatności.

Klienci biznesowi, którzy dopiero rozpoczęli współpracę z Alior Bankiem za aktywne korzystanie z konta przez rok, mogą liczyć na dodatkową premię.

Za zrealizowanie przynajmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu bank przyzna bonus według ”cennika”, który określony jest w regulaminie promocji ”1500 zł dla firm”.

Bank wypłaci bonus na iKonto Biznes przed końcem miesiąca następnego po miesiącu, w którym zrealizowano transakcje.

Co należy wiedzieć o promocji Alior Banku?

W regulaminie znajduje się zapis, który mówi o tym, że miejsca, w których będą wykonywane transakcje będą identyfikowane na podstawie kodów MCC.

Pod uwagę brane są punkty handlowo – usługowe, które posiadają jeden z poniższych numerów:

 • 5172;
 • 5541;
 • 5542;
 • 5983.

Warto o tym pamiętać, ponieważ może zdarzyć się, że samochód zostanie zatankowany na stacji, która z racji przewagi innej działalności określona będzie innym kodem MCC.

Ogromnym plusem jest fakt, że w Alior Banku nie ma problemu ze sprawdzeniem, czy dana transakcja zakwalifikuje się do otrzymania moneybacku.

Kody identyfikujące miejsce płatności znajdują się w systemie transakcyjnym w szczegółach transakcji.

Organizator wyklucza z promocji hurtowe zakupy paliwa i płatności połączone z usługą cashback (wypłata gotówki w terminalu POS).

Aby otrzymać premię w dniu jej wypłaty konto musi być aktywne, a umowa nie może być w okresie wypowiedzenia.

Nagrodę w promocji Alior Banku należy traktować jako przychód firmy, więc należy ją rozliczyć w US.

Pomoc w trudnych czasach

Akcja promocyjna może zainteresować szerokie grono przedsiębiorców. Na uznanie zasługuje fakt, że w celu zdobycia premii moneyback wcale nie trzeba się specjalnie wysilać.

Wystarczy zwykła aktywność na koncie firmowym Alior Bank i standardowe korzystanie z wydanej do niego karty debetowej Mastercard z Plusem.

Promocja aż prosi się, by wziąć w niej udział. Szczególnie powinni to rozważyć nowi klienci biznesowi, którzy w ciągu roku zdobyć mogą kolejne bonusy (nawet 1500 zł).

Jak zdobyć nagrody – krok po kroku

1

Do 30 września 2023 załóż Konto Biznes wraz z kartą debetową Mastercard z Plusem.

Jeśli jesteś posiadaczem iKonta Biznes, ale nie korzystałeś do tej pory z żadnej karty debetowej, podpisz umowę o kartę Mastercard z Plusem.

2W każdym miesiącu trwania promocji, czyli do 30 września 2023, spełnij następujące aktywności:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe i/lub transakcje gotówkowe kartą Mastercard z Plusem na łączną kwotę min. 500 zł
 • wykonaj min. 1 przelew do ZUS lub US z iKonta Biznes
3Wykonuj płatności kartą debetową Mastercard z Plusem na stacjach paliw.

Bank zwróci Ci 10% wydatków na paliwo:

 • do 200 zł/miesiąc – nowi klienci
 • do 100 zł / miesiąc – obecni klienci
Bank wypłaci Ci nagrodę na iKonto Biznes do 15. dnia miesiąca następującego po tym, w którym wykonałeś płatności.
4Jako klient firmowy Alior Banku aktywnie korzystaj z iKonta Biznes przez 12 miesięcy – wykonuj operacje, które bank nagradza premiami.
Realizując min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą, otrzymasz premię według „cennika” określonego w regulaminie akcji „1500 zł dla firm”.
Bank przekaże nagrodę na Twoje iKonto Biznes do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykonałeś premiowane operacje.
5/5 - 1 głosów