Alior Bank we wrześniu przychodzi z akcją specjalną dedykowaną klientom biznesowym. Otwierając rachunek biznesowy iKonto Biznes lub Rachunek 4×4 w Alior Banku można uzyskać bonus w wysokości nawet 400 zł.

Dodatkowo zgarnąć można 1500 zł za aktywne korzystanie z konta. Bank kieruje ofertę podmiotom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą.

Alior Bank równolegle proponuje klientom dwie akcje specjalne:

  • 400 zł na start„: która zakończy się 31 stycznia 2024 r. (organizator może wcześniej zakończyć promocję, jeśli zostanie wyczerpana pula 3000 kont otwartych przy użyciu promocyjnego kodu);
  • 1500 zł dla firm – edycja III)”, która jest bezterminowa.

Komu dedykowana jest promocja dla firm Alior Bank?

Uprawnione do udziału w promocji, w której zdobyć można 400 zł są osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Dodatkowo wymaga się, aby uczestnik nie posiadał w Alior Banku produktów dedykowanych klientom biznesowym w okresie 12 miesięcy poprzedzających przystąpienie do akcji.

Z kolei do skorzystania z akcji specjalnej, w której do zdobycia jest bonus za aktywność uprawnieni są klienci biznesowi, którzy nigdy nie posiadali produktu firmowego.

Jak zdobyć bonusy?

W pierwszej kolejności należy założyć konto firmowe Alior Banku. Aby skorzystać z aktualnej promocji, we wniosku o rachunek należy wpisać kod promocyjny PROMO400.

Po złożeniu wniosku umowę o prowadzenie rachunku należy zawrzeć w ciągu maksymalnie 15 dni.

Warunkiem, który należy zrealizować, aby uzyskać bonus 400 zł jest wykonanie przelewu do ZUS lub organów podatkowych w ciągu 45 dni od otwarcia konta.

Bank wypłaci zdobytą premię na rachunek firmowy do końca miesiąca następnego po tym, w którym zrealizowano wszystkie wymagane warunki.

Należy pamiętać o tym, że bonus stanowi przychód firmy i konieczne jest rozliczenie się z niego z urzędem skarbowym.

Aby uzyskać możliwość zdobycia dodatkowo 1500 zł bonusu, należy aktywnie korzystać z konta biznesowego według regulaminu promocji 1500 zł dla firm.

Maksymalnie zdobyć można 125 zł / mies., a poszczególne premie otrzymujemy za zrealizowanie konkretnych działań w ciągu roku.

Realizując przynajmniej 4 bezgotówkowe transakcje przy użyciu karty Alior Bank w miesiącu można otrzymać cząstkowe premie:

Promocja dla firm Alior Bank - premiowane aktywnośći

Regulamin określa transakcje kartą jako płatności za usługi/towary w punktach handlowo-usługowych w Polsce.

Z kolei wyklucza się płatności w m.in. zakładach bukmacherskich, instytucjach finansowych, w usługach transportowych objętych kodem MCC 4111, u brokerów ubezpieczeniowych oraz internetowe przekazy pieniężne.

Warto wiedzieć, że Alior Bank w szczegółach operacji podaje kod MCC miejsca, w którym następuje jej realizacja.

Bank nie uwzględni ponadto transakcji zrealizowanych kartą wielowalutową oraz zaksięgowanych na koncie walutowym.

Jeśli chodzi o średniomiesięczne saldo na koncie, pod uwagę brane są kwoty na wszystkich ”bieżących” rachunkach przedsiębiorcy (również na kontach walutowych i pomocniczych).

Dla rachunków walutowych środki będą przeliczane na złotówki po średnim kursie NBP, jaki obowiązuje w ostatnim dniu roboczym premiowanego miesiąca.

Zsumowane salda z poszczególnych dni zostaną podzielone przez liczbę dni, jaka przypada w danym miesiącu. Jednak wykluczone będą:
  • środki na lokatach terminowych;
  • środki na rachunkach lokacyjnych;
  • środki pochodzące z finansowania klienta w banku;
  • środki na kontach osobistych przedsiębiorcy.

Cząstkowe premie bank wypłaci na rachunek firmowy do końca następnego miesiąca po tym, w którym zrealizowano premiowane transakcje.

Najnowsza promocja przygotowana przez Alior Bank zdecydowanie powinna zainteresować osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Już za samo otwarcie rachunku uzyskać można całkiem niezłą premię, która na pewno wesprze firmowy budżet.

Jak zdobyć nagrody – krok po kroku

1

Do 31 stycznia 2024 załóż iKonto Biznes na stronie Alior Banku.

We wniosku podaj specjalny kod promocji: PROMO400

2

 W ciągu 15 dni od złożenia wniosku o konto zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.

3W ciągu 45 dni od założenia konta wykonaj przelew do ZUS lub organów podatkowych.
Bonus 400 zł wpłynie na Twoje konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków jej otrzymania.
4Jako klient firmowy Alior Banku aktywnie korzystaj z iKonta Biznes przez 12 miesięcywykonuj operacje, które bank nagradza premiami.

1500 zł dla firm – edycja III - premiowane transakcje

Bank przekaże cząstkową nagrodę na Twoje konto firmowe do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykonałeś premiowane operacje.
5/5 - 1 głosów