Najnowsza promocja przygotowana przez Millennium Bank dla klientów biznesowych przyciąga uwagę wysoką premią i możliwością obniżenia opłat związanych z kontem, dzięki dwuletniemu zwolnieniu z prowizji za prowadzenie go.

Warunki, jakie należy spełnić to aktywne korzystanie z rachunku (realizacja przelewów do ZUS, bezgotówkowe transakcje realizowane na stacjach paliw).

Niezłe bonusy gwarantuje także otwarcie działalności z bankiem, skorzystanie z oferty leasingowej, kredytowej czy terminali płatniczych.

Akcja specjalna „Zyskaj do 3000 zł z Kontem Mój Biznes„, którą przygotował Millennium Bank w założeniu ma potrwać do 30 listopada 2023 r., chyba że wcześniej wyczerpana zostanie pula przygotowanych 6000 kont.

Warto mieć na uwadze, że uzyskanie pełnego bonusu wiąże się z zawarciem umów o dodatkowe produkty z firmami, które współpracują z Millennium Bankiem.

Prowadzona w tym samym czasie kolejna edycja promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja 3” trwa do odwołania. Oznacza to, że bank może zakończyć ją w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Łącznie do zdobycia jest 3000 zł w formie premii cząstkowych za:
 • otwarcie firmy z kontem (400 zł);
 • wykonywanie płatności bezgotówkowych na stacjach paliw (600 zł, bank zwraca 8%, maksymalnie 120 zł miesięcznie przez okres 5 miesięcy);
 • realizację przelewów do ZUS (200 zł, 40 zł do zyskania w każdym z pięciu miesięcy);
 • podpisanie umowy leasingowej na kwotę przynajmniej 30 tys. zł z Millennium Leasing (600 zł);
 • podpisanie umowy o kredyt nieodnawialny firmowy na kwotę min. 30 tys. zł (600 zł);
 • zawarcie umowy trójstronnej o terminal z Millennium Bankiem i firmą PayTel (600 zł).

Przedsiębiorcy prowadzący zarejestrowaną działalność będą mogli otrzymać bonus, którego maksymalna wartość to 2600 zł, ponieważ nagroda zostanie pomniejszona o 400 zł, które można uzyskać za zarejestrowanie przedsiębiorstwa z kontem.

Podejmując współpracę z Millennium Bankiem przedsiębiorcy automatycznie przystępują do promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja 3”. Akcja ta daje możliwość dwuletniego zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta biznesowego, prowadzenie rachunków dewizowych w EUR, USD, GBP, CHF i firmowe karty kredytowe.

Przedsiębiorcy zawierający umowę z bankiem np. 29 września 2023 r. zostaną zwolnieni z prowizji za prowadzenie konta w okresie od 1 października 2023 r. do 30 września 2025 r.

Dla kogo promocja dla firm Millennium Bank?

Z promocji skorzystać mogą obecni i przyszli przedsiębiorcy, rozumiani jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Regulamin wyklucza z udziału tych przedsiębiorców, którzy posiadali konto firmowe w Banku Millennium od 1 stycznia 2020 r. do dnia przystąpienia do promocji.

Jeśli chodzi o promocję „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja 3”, udziału nie mogą wziąć klienci biznesowi posiadający jakiekolwiek konto firmowe w Millennium Banku od 1 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2023 r.

Jak zdobyć nagrody?

Pierwszym krokiem jest oczywiście złożenie wniosku o otwarcie Konta Mój Biznes do 30 listopada 2023 r.

Koniecznie należy wyrazić wymagane zgody na przekazywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną przez Millennium Bank i jego partnerów. A także zachowanie jej do momentu otrzymania ostatniego bonusu.

Warto wiedzieć, że do tego czasu także Konto Mój Biznes musi pozostać aktywne. Jeśli zrezygnujemy z usług banku wcześniej, utracimy prawo do nagrody.

Otwierając firmę jednocześnie z kontem firmowym dajemy sobie szansę na dodatkowe 400 zł premii. Należy mieć na uwadze to, że w niektórych sytuacjach otwarcie działalności z kontem zajmuje nawet 3 – 4 dni robocze.

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą już działalność zarejestrowaną mogą przejść do kolejnego kroku i ubiegać się o bonus, który będzie odpowiednio pomniejszony.

W dalszym etapie wymagane jest aktywowanie mobilnej aplikacji banku do końca miesiąca kalendarzowego po założeniu rachunku.

W ciągu kolejnych pięciu miesięcy następujących po otwarciu Konta Mój Biznes należy (w każdym z nich)
 • zapewnić wpływ na konto w łącznej wysokości przynajmniej 1000 zł;
 • wykonać przelewy do ZUS korzystając ze specjalnej formatki w bankowości internetowej Millenet lub mobilnej aplikacji (do zyskania maks. 40 zł/miesiąc);
 • zrealizować płatności przy użyciu karty debetowej Millennium Visa Mój Biznes na stacjach paliw (zwrot 8%, maksymalnie 120 zł/miesiąc).

Warunkiem koniecznym do przyznania premii jest zapewnienie wymaganego wpływu na rachunek w każdym z pięciu miesięcy. Bank zaliczy transakcje wykonane w punktach o kodach MCC:

 • 5541 – stacje serwisowe sprzedające paliwo;
 • 5542 – samoobsługowe stacje benzynowe;
 • 5983 – stacje benzynowe, które sprzedają olej opałowy, drewno, węgiel, benzynę.

Jak to wygląda w praktyce? Przedsiębiorcy, którzy otworzą Konto Mój Biznes w październiku muszą zapewnić wpływ w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym i marcu.

Bank nie zalicza wpływów, które pochodzą z innych kont własnych (indywidualnych i firmowych) uczestnika prowadzonych w Millennium Banku i innych bankach.

Aby powiększyć swój bonus o kolejne premie należy dodatkowo:
 • zawrzeć w oddziale Banku Millennium umowę o terminal płatniczy do 30 czerwca 2024 r. i zapewnić wpływy z niego w wysokości min. 1000 zł do 30 czerwca 2024 r.;
 • podpisać umowę z Millennium Leasing na kwotę min. 30 tys. zł do 31 maja 2024 r.;
 • wziąć kredyt nieodnawialny firmowy na kwotę min. 30 tys. zł do 30 czerwca 2024 r.

Przyznana premia za korzystanie z rachunku biznesowego (realizacja płatności do ZUS i na stacjach paliw) w danym miesiącu trafi do uczestnika do końca kolejnego miesiąca.

Ci przedsiębiorcy, którzy razem z rachunkiem otworzyli działalność otrzymają premię najpóźniej 30 czerwca 2024 r. Bonusy za korzystanie z terminala, kredytu i leasingu bank wypłaci do 31 sierpnia 2024 r.

Nagrody stanowią przychód firmy i należy się z nich rozliczyć według właściwych zasad opodatkowania.

Podsumowując, maksymalna premia, którą można uzyskać z kontem firmowym Millennium Banku jest bardzo atrakcyjna. Atutem oferty jest również pomoc w otwarciu firmy z rachunkiem biznesowym.

Nie sposób także nie docenić aż dwuletniego zwolnienia z opłat związanych z prowadzeniem rachunku.

3000 zł premii – krok po kroku

1Do 30 listopada 2023 r. załóż Konto Mój Biznes i wyraź niezbędne zgody marketingowe.
2Do końca następnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta aktywuj aplikację mobilną banku.

3

Jeżeli założysz firmę wraz z Kontem Mój Biznes otrzymasz dodatkowe 400 zł nagrody.

Jeżeli masz już zarejestrowaną działalność w dalszym ciągu możesz ubiegać się o pozostały bonus – 2600 zł.

4

W każdym z 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta:

 • zapewnij łączne wpływy na konto w kwocie min. 1 tys. zł – warunek konieczny do otrzymania jakiejkolwiek premii!
 • realizuj przelewy do ZUS za pomocą Millenetu lub aplikacji mobilnej – premia maks. 40 zł miesięcznie (200 zł łącznie)
 • płać kartą debetową na stacjach paliw – otrzymasz zwrot 8% wydatków – premia maks. 120 zł miesięcznie (600 zł łącznie)
5Aby otrzymać nagrody 3 x 600 zł, spełnij następujące warunki:

 • do 30 czerwca 2024 roku roku zawrzyj z bankiem umowę o terminal płatniczy i zapewnij wpływ na konto z tytułu rozliczeń na terminalu w wysokości min. 1 tys. zł (600 zł premii)
 • do 31 maja 2024 roku zawrzyj z bankiem umowę leasingową o wartości min. 30 tys. zł (600 zł premii)
 • do 30 czerwca 2024 roku zawrzyj z bankiem umowę o kredyt nieodnawialny na min. 30 tys. zł (600 zł premii)
Cząstkowe premie za aktywność na rachunku w danym miesiącu otrzymasz do końca kolejnego miesiąca.

Jeżeli wraz z kontem założyłeś firmę, premię z tego tytułu otrzymasz do 30 czerwca 2024 roku.

Nagrody za skorzystanie z terminala / umowę leasingową / zaciągnięcie kredytu otrzymasz do 31 sierpnia 2024 roku.