Aby zachęcić przedsiębiorców do skorzystania ze swojej oferty Santander Bank Polska przygotował ciekawą akcję specjalną. Otwierając Konto Firmowe Godne Polecenia można zyskać 900 zł premii moneyback i bezterminowe zwolnienie z opłat.

Za skorzystanie z oferty kredytowej i leasingu uzyskać można kolejne 600 zł (2 x 300 zł). Akcja specjalna ”Promocja godna polecenia” potrwa do 30 września 2023 r. Co konkretnie możemy uzyskać?

1. Zwrot 3% wydatków poniesionych kartą przez pół roku (maks. 150 zł miesięcznie);

2. 300 zł za wzięcie pierwszego kredytu;

3. 300 zł za skorzystanie z leasingu lub pożyczki leasingowej na kwotę min. 10 tys. zł;

4. Bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe operacje na rachunku:

  • prowadzenie konta,
  • przelewy Elixir realizowane w bankowości internetowej Santander Mini Firma,
  • przelewy w euro do krajów EOG poza Polską,
  • 10 pierwszych natychmiastowych przelewów BlueCash w miesiącu zleconych w bankowości internetowej i mobilnej,
  • realizację stałych zleceń na rachunki w innych bankach zlecone w serwisie transakcyjnym,
  • kody SMS do autoryzacji,
  • polecenia zapłaty w innych bankach zlecane w bankowości internetowej i mobilnej.

Dodatkowo wyrażając zgody marketingowe można bezterminowo otrzymać zwolnienie za używanie pierwszej karty debetowej w złotówkach i wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Kto może wziąć udział w promocji Santander Banku?

Promocja dedykowana jest osobom fizycznym, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i posiadają polski dowód osobisty.

Z udziału wyklucza posiadanie konta biznesowego w Santander Banku od 1 stycznia 2022 r. do momentu przystąpienia do promocji. Osoby posiadające rachunek osobisty mogą skorzystać z akcji specjalnej.

Jak uzyskać premię?

Pierwszym krokiem jest otwarcie do 30 września 2023 r. Konta Firmowego Godnego Polecenia z kartą debetową Mastercard lub Visa oraz bankowością elektroniczną za pomocą strony bankowej, na infolinii lub w oddziale.

Konieczne jest także wyrażenie zgody na marketing banku. Aby uzyskać bezterminowe zwolnienie z opłaty za kartę debetową i wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą należy:

  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych;
  • wyrazić i utrzymać zgodę na kontakt w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną.

Przez okres 6 kolejnych miesięcy, licząc od miesiąca otwarcia rachunku należy aktywnie realizować transakcje kartą debetową.

Nie są zaliczane płatności związane z udziałem w grach hazardowych (quasicash, kasyna, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie, totalizatory) i transakcje u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut (również wirtualnych), środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie, jak np. Revolut czy DiPocket.

Kolejny warunek polega na realizacji min. 1 przelewu do ZUS na kwotę przynajmniej 200 zł do 20. dnia każdego miesiąca. Przelewy należy realizować przez 6 miesięcy zaczynając od miesiąca następnego po tym, w którym otwarto rachunek.

Przyznana premia w wysokości 3% zrealizowanych płatności (maks. 150 zł) trafi na Konto Firmowe Godne Polecenia przed upływem 45 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, w którym zrealizowano transakcje.

Jak to wygląda w praktyce? Zakładając rachunek w sierpniu 2023 r. należy od razu zacząć realizować transakcje kartą, a pierwszy przelew do ZUS o wartości min. 200 zł zrealizować we wrześniu 2023 r.

Zwrot za wydatki poniesione w sierpniu trafi na rachunek do połowy października. Jeśli przychody firmy przekroczą 10 mln zł rocznie premia nie zostanie przyznana.

300 zł za wzięcie kredytu

Santander Bank przygotował również bonus, z którego skorzystają klienci po podpisaniu umowy kredytowej. Warunkiem jest zawarcie jej w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Należy pamiętać o realizowaniu przelewów do ZUS (min. 200 zł) począwszy od miesiąca, w którym mija najbliższy termin opłacenia ich.

Składki muszą być opłacane przynajmniej do kolejnego miesiąca po tym, w którym zostanie zawarta umowa kredytowa.

Bank wypłaci bonus na Konto Firmowe Godne Polecenia w ciągu maksymalnie 45 dni od końca miesiąca, w którym zawarto umowę kredytową.

Należy oczywiście spełnić powyższy warunek, mieć aktywne zgody marketingowe oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych. Zaciągnięty kredyt nie może być spłacony do dnia wypłaty premii.

300 zł za ofertę leasingową

Kolejne 300 zł można zdobyć za skorzystanie z umowy leasingowej lub pożyczki leasingowej w Santander Leasing SA, której kwota to przynajmniej 10 tys. zł.

Termin w jakim należy podpisać umowę, wymagania i zasady wypłaty są takie same jak w przypadku produktów kredytowych.

Należy pamiętać, że przyznane bonusy traktowane są jak przychód firmy i konieczne jest rozliczenie się z nich z urzędem skarbowym.

Premia, którą można zdobyć jest dość wysoka i może stanowić solidne wsparcie dla działalności jednoosobowej. Warunki promocji, które należy spełnić nie należą do trudnych, a parametry konta firmowego Santander Bank wyglądają bardzo rozsądnie.

900 zł premii za płatności kartą – krok po kroku

1

Do 30 września 2023 roku otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą debetową Mastercard/Visa Business i bankowością elektroniczną Mini Firma.

  • wyraź zgody marketingowe – jeżeli tego nie zrobisz, nie uzyskasz premii!
2Przez 6 kolejnych miesięcy (liczonych od miesiąca, w którym założyłeś konto) wykonuj płatności kartą debetową.
3Przez 6 kolejnych miesięcy (liczonych od miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś konto) wykonaj do 20. dnia miesiąca przynajmniej 1 przelew do ZUS na min. 200 zł.
Premię za konkretny miesiąc (3% transakcji kartą – max. 150 zł) otrzymasz na Konto Firmowe Godne Polecenia w ciągu 45 dni od zakończenia miesiąca, w którym wykonałeś transakcje.