STRONA GŁÓWNA » Promocja dla firm Santander Bank

Promocja dla firm Santander Bank

Aby zachęcić przedsiębiorców do skorzystania ze swojej oferty Santander Bank Polska przygotował ciekawą akcję specjalną. Otwierając Konto Firmowe Godne Polecenia można zyskać 900 zł premii moneyback i bezterminowe zwolnienie z opłat.

Za skorzystanie z oferty kredytowej i leasingu uzyskać można kolejne 600 zł (2 x 300 zł). Akcja specjalna ”Promocja godna polecenia” potrwa do 30 września 2023 r. Co konkretnie możemy uzyskać?

1. Zwrot 3% wydatków poniesionych kartą przez pół roku (maks. 150 zł miesięcznie);

2. 300 zł za wzięcie pierwszego kredytu;

3. 300 zł za skorzystanie z leasingu lub pożyczki leasingowej na kwotę min. 10 tys. zł;

4. Bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe operacje na rachunku:

  • prowadzenie konta,
  • przelewy Elixir realizowane w bankowości internetowej Santander Mini Firma,
  • przelewy w euro do krajów EOG poza Polską,
  • 10 pierwszych natychmiastowych przelewów BlueCash w miesiącu zleconych w bankowości internetowej i mobilnej,
  • realizację stałych zleceń na rachunki w innych bankach zlecone w serwisie transakcyjnym,
  • kody SMS do autoryzacji,
  • polecenia zapłaty w innych bankach zlecane w bankowości internetowej i mobilnej.

Dodatkowo wyrażając zgody marketingowe można bezterminowo otrzymać zwolnienie za używanie pierwszej karty debetowej w złotówkach i wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Kto może wziąć udział w promocji Santander Banku?

Promocja dedykowana jest osobom fizycznym, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i posiadają polski dowód osobisty.

Z udziału wyklucza posiadanie konta biznesowego w Santander Banku od 1 stycznia 2022 r. do momentu przystąpienia do promocji. Osoby posiadające rachunek osobisty mogą skorzystać z akcji specjalnej.

Jak uzyskać premię?

Pierwszym krokiem jest otwarcie do 30 września 2023 r. Konta Firmowego Godnego Polecenia z kartą debetową Mastercard lub Visa oraz bankowością elektroniczną za pomocą strony bankowej, na infolinii lub w oddziale.

Konieczne jest także wyrażenie zgody na marketing banku. Aby uzyskać bezterminowe zwolnienie z opłaty za kartę debetową i wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą należy:

  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych;
  • wyrazić i utrzymać zgodę na kontakt w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną.

Przez okres 6 kolejnych miesięcy, licząc od miesiąca otwarcia rachunku należy aktywnie realizować transakcje kartą debetową.

Nie są zaliczane płatności związane z udziałem w grach hazardowych (quasicash, kasyna, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie, totalizatory) i transakcje u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut (również wirtualnych), środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie, jak np. Revolut czy DiPocket.

Kolejny warunek polega na realizacji min. 1 przelewu do ZUS na kwotę przynajmniej 200 zł do 20. dnia każdego miesiąca. Przelewy należy realizować przez 6 miesięcy zaczynając od miesiąca następnego po tym, w którym otwarto rachunek.

Przyznana premia w wysokości 3% zrealizowanych płatności (maks. 150 zł) trafi na Konto Firmowe Godne Polecenia przed upływem 45 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, w którym zrealizowano transakcje.

Jak to wygląda w praktyce? Zakładając rachunek w sierpniu 2023 r. należy od razu zacząć realizować transakcje kartą, a pierwszy przelew do ZUS o wartości min. 200 zł zrealizować we wrześniu 2023 r.

Zwrot za wydatki poniesione w sierpniu trafi na rachunek do połowy października. Jeśli przychody firmy przekroczą 10 mln zł rocznie premia nie zostanie przyznana.

300 zł za wzięcie kredytu

Santander Bank przygotował również bonus, z którego skorzystają klienci po podpisaniu umowy kredytowej. Warunkiem jest zawarcie jej w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Należy pamiętać o realizowaniu przelewów do ZUS (min. 200 zł) począwszy od miesiąca, w którym mija najbliższy termin opłacenia ich.

Składki muszą być opłacane przynajmniej do kolejnego miesiąca po tym, w którym zostanie zawarta umowa kredytowa.

Bank wypłaci bonus na Konto Firmowe Godne Polecenia w ciągu maksymalnie 45 dni od końca miesiąca, w którym zawarto umowę kredytową.

Należy oczywiście spełnić powyższy warunek, mieć aktywne zgody marketingowe oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych. Zaciągnięty kredyt nie może być spłacony do dnia wypłaty premii.

300 zł za ofertę leasingową

Kolejne 300 zł można zdobyć za skorzystanie z umowy leasingowej lub pożyczki leasingowej w Santander Leasing SA, której kwota to przynajmniej 10 tys. zł.

Termin w jakim należy podpisać umowę, wymagania i zasady wypłaty są takie same jak w przypadku produktów kredytowych.

Należy pamiętać, że przyznane bonusy traktowane są jak przychód firmy i konieczne jest rozliczenie się z nich z urzędem skarbowym.

Premia, którą można zdobyć jest dość wysoka i może stanowić solidne wsparcie dla działalności jednoosobowej. Warunki promocji, które należy spełnić nie należą do trudnych, a parametry konta firmowego Santander Bank wyglądają bardzo rozsądnie.

900 zł premii za płatności kartą – krok po kroku

1

Do 30 września 2023 roku otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą debetową Mastercard/Visa Business i bankowością elektroniczną Mini Firma.

  • wyraź zgody marketingowe – jeżeli tego nie zrobisz, nie uzyskasz premii!
2Przez 6 kolejnych miesięcy (liczonych od miesiąca, w którym założyłeś konto) wykonuj płatności kartą debetową.
3Przez 6 kolejnych miesięcy (liczonych od miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś konto) wykonaj do 20. dnia miesiąca przynajmniej 1 przelew do ZUS na min. 200 zł.
Premię za konkretny miesiąc (3% transakcji kartą – max. 150 zł) otrzymasz na Konto Firmowe Godne Polecenia w ciągu 45 dni od zakończenia miesiąca, w którym wykonałeś transakcje.
przyjaznebanki.pl