Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na współpracę z Millennium Bankiem mają szansę zgarnąć atrakcyjną premię w wysokości 2200 zł oraz zwolnienie z opłat związanych z prowadzeniem konta przez okres dwóch lat.

Aby otrzymać nagrodę należy aktywnie korzystać z założonego rachunku, w szczególności realizować przelewy do ZUS oraz bezgotówkowe transakcje na stacjach paliw.

Co ciekawe, za skorzystanie z kredytu, leasingu lub oferty terminali płatniczych uzyskać można dodatkowe bonusy. Inny bonus w wysokości 400 zł można zgarnąć za otwarcie konta osobistego – Millennium 360º.

Głównym organizatorem promocji jest Millennium Bank. Jednak do uzyskania pełnej premii (2200 zł) należy zawrzeć umowy o dodatkowe produkty z firmami, które współpracują z bankiem.

Nagrody w kumulacji promocji dzielą się na kilka części:
 • 300 – zł za realizację bezgotówkowych płatności na stacjach paliw;
 • 100 zł – za realizację przelewów kierowanych do ZUS;
 • 600 zł – za skorzystanie z leasingu w Millennium Leasing (min. 30 tys. zł);
 • 600 zł – za skorzystanie z nieodnawialnego kredytu firmowego (min. 30 tys. zł);
 • 600 zł – za podpisanie trójstronnej umowy o terminal płatniczy z bankiem i firmą PayTel.

Promocja ”Konto firmowe z premią dla Twojej działalności” potrwa do 28 września 2023 lub do wyczerpania puli 7500 kont.

Dwuletnie zwolnienie z opłat

Decydując się na przystąpienie do powyższej promocji, przedsiębiorcy automatycznie zostają objęci inną – ”Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia”. 

W tej akcji można uzyskać dwuletnie zwolnienie z opłat za prowadzenie konta przez 24 miesiące.

Niestety, regulamin wyklucza z udziału klientów firmowych posiadających w Millennium Banku konto biznesowe od 1 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2023 r. Akcja specjalna potrwa do odwołania.

Kto może skorzystać z promocji Banku Millennium?

Do wzięcia udziału w promocji uprawnieni są zarówno obecni jak i przyszli przedsiębiorcy, rozumiani jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

W tym miejscu warto wspomnieć o możliwości zarejestrowania działalności z pomocą banku i zdobyciu pełnego bonusu.

Z udziału wyłączeni są klienci firmowi posiadający konto firmowe w Millennium Banku od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do promocji.

Jak zdobyć nagrodę w promocji Millennium Banku?

Przede wszystkim konieczne jest otwarcie Konta Mój Biznes przy użyciu strony internetowej banku i wyrażenie wymaganych zgód marketingowych do dnia 28 września 2023 r.

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta, należy aktywować mobilną aplikację banku.

Następny etap polega na realizowaniu warunków aktywności w każdym z pięciu kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia rachunku:

 • zapewnienie wpływu na rachunek w łącznej wysokości przynajmniej 1000 zł;
 • zlecenie co najmniej jednego przelewy do ZUS za pomocą formatki w Millenecie lub w mobilnej aplikacji – premia 20 zł miesięcznie;
 • zrealizowanie płatności wydaną do konta kartą debetową Millennium Visa Mój Biznes na stacjach paliw – zwrot 10% poniesionych kosztów, maks. 60 zł w miesiącu.
Warunkiem koniecznym do wypłacenia premii jest zapewnienie wymaganego wpływu na konto.

Do uzyskania dodatkowych premii (3 x 600 zł każda), wymaga się:

 • zawarcia umowy o terminal płatniczy w placówce banku do 31 października 2023 r. i zapewnienie wpływu na konto z terminala w wysokości min. 1000 zł;
 • podpisania umowy z Millennium Leasing o wartości przynajmniej 30 tys. zł do 31 grudnia 2023 r.;
 • podpisania umowy i uruchomienie kredytu nieodnawialnego na kwotę min. 30 tys. zł do 30 kwietnia 2024 r.

Bank wypłaci przyznane premie na konto do końca następnego miesiąca po tym, w którym zakończy się wymagany pięciomiesięczny okres aktywności.

Jeśli chodzi o premie za podpisanie umowy leasingowej, kredytowej, o terminal płatniczy, bonus trafi na konto do 30 czerwca 2024.

O czym warto pamiętać?

W czasie zakładania konta firmowego Millennium Banku należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.

Dzięki temu bank i jego partnerzy będą mogli przesyłać do nas informacje handlowe drogą elektroniczną i telefoniczną. Do czasu wypłaty ostatniej nagrody, zgoda musi zostać zachowana.

Dodatkowo w regulaminie zawarte są informacje, które mówią o tym, że transakcje kartą debetową muszą być realizowane w punktach identyfikujących się następującymi kodami MCC:

 • 5541 (stacje serwisowe sprzedające paliwo);
 • 5542 (stacje benzynowe samoobsługowe);
 • 5983 (stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna).

Zrealizowana transakcja musi zostać zaksięgowana w danym miesiącu. Jeśli chodzi o warunek dotyczący wpływu na konto, należy go zapewniać w każdym z 5 miesięcy.

Przykładowo otwierając konto w lipcu, warunki należy realizować od sierpnia 2023 r. do grudnia 2023 r.

Bank nie uwzględnia wpływów, które pochodzą z kont własnych prowadzonych w Millennium Banku lub innych instytucjach bez znaczenia, czy są to rachunki indywidualne czy firmowe.

Do czasu wypłacenia premii, Konta Mój Biznes nie można zamknąć. Uzyskane bonusy należy potraktować jako przychód związany z działalnością i rozliczyć się z nich z urzędem skarbowym.

Oferta Banku Millennium dla biznesu

Konto Mój Biznes stworzono z myślą o przedsiębiorcach prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólnikach spółek cywilnych.

Bank pobiera comiesięczną opłatę za obsługę rachunku, ale daje także możliwość uniknięcia jej po zrealizowaniu jednego z poniższych warunków:

 • wykonanie 1 przelewu do ZUS;
 • zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł.

Pamiętajmy jednak, że za otwarcie konta w promocji przysługuje nam dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek – bezwarunkowo.

Oferta terminali płatniczych (mobilnych i stacjonarnych) przygotowano we współpracy z firmą PayTel. Urządzenia wyposażono w wiele funkcji ułatwiających zarządzanie firmą i umożliwiających osiągnięcie dodatkowych zysków:

 • sprzedaż doładowań pre-paid;
 • system raportowy online;
 • bezpłatna instalacja i szkolenia;
 • rozliczanie transakcji w następnym dniu roboczym;
 • brak minimalnego progu obrotów.

Firma PayTel jest także dostawcą mobilnej aplikacji płatniczej Millennium POS. Dzięki niej można przekształcić urządzenie mobilne w terminal płatniczy i przyjmować oraz obsługiwać bezdotykowe transakcje wykonane kartą lub Blikiem.

Promocja Millennium Bank z premią na start

Stale rosnące koszty prowadzenia działalności i częste wprowadzanie zmian w systemie podatkowym spowodowały, że przedsiębiorcom jest naprawdę ciężko.

To między innymi dlatego instytucje bankowe przygotowują oferty, które mają na celu odciążenie budżetu firmy.

Bardzo ciekawą propozycję w tym zakresie przygotował Millennium Bank, który dla klientów biznesowych oferuje atrakcyjną premię w wysokości 2200 zł.

Dodatkowo skorzystać można z oferty leasingu, kredytu lub terminala płatniczego. Premia 300 zł za płatności na stacjach benzynowych powinna być w zasięgu każdego. Podobnie jak bonus za przelewy do ZUS.

Zdobycie kilkuset złotych jest w zasięgu ręki każdego klienta. Oprócz tego bank gwarantuje dwuletnie zwolnienie z opłat za konto nawet, gdy bank zaktualizuje cennik.

Wszystkie te argumenty zdecydowanie przemawiają za skorzystaniem z propozycji Millennium Banku.

2200 zł premii – krok po kroku

1Do 28 września 2023 r. załóż Konto Mój Biznes i wyraź zgody marketingowe.
2

Do końca następnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta aktywuj aplikację mobilną banku.

3W każdym z 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta:

 • zapewnij łączny wpływy na konto na min. 1000 zł
 • zrealizuj przelewy do ZUS, korzystając z serwisu Millenet lub w aplikacji mobilnej – nagroda 20 zł/miesiąc
 • płać kartą debetową Millennium Visa Mój Biznes na stacjach paliw – otrzymasz 10% wydatków (max. 60 zł/miesiąc)

Pamiętaj, że premię za dany miesiąc otrzymasz pod warunkiem, że zapewnisz wymagany wpływy na konto firmowe.

4

Aby otrzymać kolejne premie (3 x 600 zł), spełnij poniższe warunki:

 • do 31 października 2023 r. podpisz umowę o terminal płatniczy i do 30 listopada 2023 r. zapewnij wpływy z POS na konto na min. 1 tys. zł;
 • do 31 grudnia 2023 r. podpisz umowę leasingową na min. 30 tys. zł;
 • do 30 kwietnia 2024 r. zawrzyj umowę o kredyt nieodnawialny na min. 30 tys. zł.

Bonusy za korzystanie z konta otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym zakończy się wymagany 5-miesięczny okres Twojej aktywności.

Premie za podpisanie umowy leasingowej, zaciągnięcie kredytu i skorzystanie z terminala bank wypłaci Ci do 30 czerwca 2024 r.