Visa Oferty

Visa Oferty 2019 r.

Czym jest program lojalnościowy Visa Oferty? Jacy partnerzy współpracują z tym operatorem? Jak zdobywać moneyback za płatności kartą Visa?

Kto z nas nie lubi oszczędzać? Często chcąc zaoszczędzić kilka złotych przeglądamy gazetki sklepów i szukamy jak najbardziej korzystnej dla nas oferty.

Niektórzy decydują się przemierzyć nawet sporą odległość, aby móc zakupić interesujący ich produkt w atrakcyjnej cenie.

Sklepy oferują nam specjalne programy lojalnościowe, a my zakładamy karty w wielu miejscach skuszeni możliwością zdobycia kuponów rabatowych, czy odebrania nagród rzeczowych.

Planujemy na co wydamy zaoszczędzone pieniądze, jedni decydują się na zmianę samochodu, inni na wymarzone wakacje, a jeszcze inni pieniądze te przeznaczą na edukację swoich dzieci.

Apetyt jednak rośnie w miarę jedzenia i co chwila zastanawiamy się, co zrobić, żeby zaoszczędzić więcej.

Z pomocą przychodzą nam konta oszczędnościowe, czy lokaty, które pozwalają pomnożyć nasze oszczędności. Jednak jest jeszcze inny sposób na oszczędzanie. Jaki? O tym niżej.

Visa Oferty – płać i zyskuj

Większość z nas posiada rachunek bankowy wraz z kartą płatniczą. Decydując się na konto osobiste możemy wybierać w ofertach, jakie banki nam proponują, aby zachęcić do współpracy.

Operatorzy kart, czyli MasterCard i Visa nie pozostają w tyle. Co chwila wymyślają nowe promocje, aby to ich kartę wybrać do swojego rachunku bankowego. Na chwilę obecną bardzo atrakcyjną ofertę przygotowała Visa.

Program Visa Oferty proponuje nam możliwość dodatkowego oszczędzania pieniędzy podczas zakupów.

Jeśli jesteśmy posiadaczami karty Visa i zarejestrujemy się do darmowego programu lojalnościowego, mamy możliwość uzyskania zwrotu części wydanych pieniędzy.

Visa Oferty - rejestracja

Co zrobić, aby przystąpić do programu Visa Oferty?

Najważniejszym warunkiem uczestnictwa w programie jest pełnoletność, polskie obywatelstwo lub status rezydenta oraz posiadanie wydanej w Polsce karty Visa.

Karta ta powinna być powiązana z rachunkiem bankowym prowadzonym w polskiej walucie.

Wyłączone z programu są osoby, które posiadają m.in. firmową kartę płatniczą oraz kartę przedpłaconą pre-paid, której posiadanie nie zobowiązuje do posiadania rachunku osobistego.

Jeśli spełniamy te warunki pozostaje nam zarejestrować się w programie lojalnościowym Visa Oferty.

Rejestracji możemy dokonać poprzez aplikację mobilną, a także za pomocą strony internetowej programu: https://www.visaoferty.pl/signup.

Po prawidłowej rejestracji i utworzeniu konta uczestnika programu pozostaje nam wybierać interesujące nas oferty.

Jak otrzymywać oferty z programu?

Zazwyczaj raz w miesiącu, na adres mailowy podany podczas rejestracji otrzymamy e-maila z ofertami, które aktualnie obowiązują. Dlatego bardzo ważne jest zarówno regularne sprawdzanie naszej skrzynki pocztowej, jak i konta uczestnika programu.

Aby otrzymywać oferty jak najlepiej dopasowane do naszych preferencji oraz na podstawie naszych dotychczasowych zakupów, w przeglądarce internetowej należy mieć uruchomiony Javascript oraz pliki cookies.

Jak skorzystać z przygotowanych ofert?

Każda przygotowana dla nas oferta jest ograniczona czasowo. Czas obowiązywania danej promocji oraz szczegóły z nią związane widoczne są w opisie oferty zarówno w e-mailu, który otrzymamy jak i na panelu użytkownika.

Gdy jakaś z ofert zainteresuje nas, wystarczy, że ją aktywujemy i dokonamy zakupu płacąc kartą Visa, którą zarejestrowaliśmy. Podczas zakupów nie musimy okazywać ani aplikacji, ani kuponu sprzedawcy.

Jeśli warunki oferty zostaną spełnione, otrzymamy zwrot części środków w wysokości ustalonej w ofercie, jednak nie więcej niż 760 złotych.

Nieprzekroczenie tej kwoty gwarantuje, że nasz zwrot nie będzie podlegał opodatkowaniu. Środki zostaną zaksięgowane na naszym koncie do 5 dni roboczych.

Jak dużo możemy oszczędzić?

To, ile pieniędzy zostanie nam zwróconych w programie zależy tylko i wyłącznie od nas.

Im częściej będziemy korzystać z ofert przygotowanych przez organizatora promocji, tym większą kwotę jesteśmy w stanie zaoszczędzić. 

Co warto wiedzieć o programie Visa Okazje?

Program Visa Okazje jak większość programów lojalnościowych ma na celu zachęcenie uczestników do wykonywania transakcji bezgotówkowych za pomocą karty organizatora.

Przystępując jednak do programu warto szczegółowo zapoznać się z regulaminem promocji i przeanalizować jakie dane osobowe musimy udostępnić na potrzeby rejestracji programu.

Jeśli chodzi o wymóg podania danych, organizator zbiera tylko te najpotrzebniejsze do udziału w programie. Z najważniejszych zapisów regulaminu warto zwrócić uwagę na:

1. Jeden program dla wielu kart

Jeśli jesteśmy posiadaczami kilku rachunków bankowych, do których mamy przypisaną kartę Visa, nie musimy wybierać, którą kartę zapisać do programu.

Organizator dopuszcza przypisanie aż pięciu kart do jednego konta uczestnika.

2. Stacjonarnie i w internecie

Coraz więcej sklepów posiada również swoje sklepy online. Z ofert możemy korzystać zarówno w stacjonarnych oddziałach, jak i dokonując płatności kartą za zakupy w internecie.

Takie rozwiązanie jest szczególną zaletą dla osób, które nie lubią tradycyjnych zakupów.

3. Tylko plastik

Zwrot części środków możliwy jest tylko i wyłącznie jeśli za zakupy zapłacimy fizyczną kartą płatniczą.

Płatności dokonywane za pomocą aplikacji Google Pay, Apple Pay czy Visa Checkout nie będą brane pod uwagę. 

4. Aktualizacja danych

Aby móc na bieżąco korzystać z ofert oferowanych w programie trzeba pamiętać o poinformowaniu organizatora o wszelkich zmianach danych, jakie mogą mieć wpływ na uczestnictwo.

Najważniejsze aby numer naszej karty biorącej udział w programie był zawsze prawidłowy.

Jeśli dana karta zgubi nam się, zostanie skradziona lub upłynie termin ważności niezwłocznie po otrzymaniu nowego egzemplarza należy zaktualizować jej numer w panelu uczestnika. Podobnie jest z adresem e-mail.

W przypadku jego zmiany trzeba poinformować o tym fakcie, gdyż jest to gwarancją otrzymywania ofert.

5. Koniec programu

Organizator w regulaminie zastrzega sobie prawo do zakończenia programu Visa Oferty w każdej chwili, natomiast na 30 dni przed zakończeniem zostaniemy o tym poinformowani.

6. Oszczędzaj podwójnie

Dzięki programowi Visa Okazje w prosty sposób możemy zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Na co je przeznaczymy to już kwestia indywidualna.

Jeśli jednak udział w programie nic nas nie kosztuje, to dlaczego nie zdecydować się na oszczędzanie dwa razy szybciej?

A MOŻE JEDNAK MASTERCARD PRICELESS SPECIALS?

Podobny program lojalnościowy posiada największy konkurent operatora Visa, czyli MasterCard. Jego Mastercard Priceless Specials polega na zdobywaniu punktów za zakupy, a następnie zamienianiu ich na wybrane nagrody z katalogu.

 

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]